Rubrika | Įdomybės

Liūdna ir pamokanti istorija

Paskelbė 2009-07-16 Eimantas Sabaliauskas

Trumpa priešistorė.

Muzikantas Dave Carroll su savo grupe skrido į Nebraską, kurioje ketino koncertuoti. Po skrydžio apsižiūrėjo, kad jo mylima gitara - sulaužyta, pabandė paprašyti kompensacijos. 9 mėnesius žmogelis laukė kompensacijos iš United oro linijų, tačiau galiausiai išgirdo atsakymą “Kompensacijos nebus”.

Kerštas.

Žmogus linksmas, sugalvojo pajuokauti - parašė dainą apie United oro linijas, kurios laužo gitaras ir įdėjo į Youtube. Vaizdo klipas per 10 dienų sulaukė 3,2 milijono peržiūrių:

Rezultatas.

United oro linijos savo sprendimo, deja, neatšaukė. Tiesiog paskambino autoriui, jo atsiprašė ir sakė, kad ateityje mokinsis iš savo klaidų. Kur gi nesimokinsi :)

Tačiau..

Muzikantas jau kuria dar 2 dainas apie šias oro linijas, tad gali būti, kad oro linijos ras kažkokį būdą, kaip susitaikyti su buvusiu savo klientu. O jei ir negaus Deivas kompensacijos, tai bent bus padaręs neblogą reklamą sau ir savo grupei.

Panašūs įrašai:

 1. Kolektyvinių nuolaidų bumas pasiekė ir Lietuvą
 2. Liūdna TV ateitis (Sorry, There’s No Way To Save The TV Business)
 3. Intertext - nauja reklamos forma

Tags | ,

2 Šio įrašo komentarai

 1. Bobinas Sako:

  malaciai :) respekc

 2. Nerijus Sako:

  Na ir klipukas neblogai nufilmuotas ir sumontuotas

1 Šio įrašo Trackback

 1. Darbas namuose / namie »  Interneto hitai. Liepa. Sako:

  [...] keli hitai jau tikrai buvo paminėti: Dave Carol hitas “United break gitars” aprašytas Apie reklamą, Office 2010: The Movie paminėjo Radiocool, kraujuojančią reklama taip pat Lietuvoje kažkas [...]

Palikite atsakymą